Perşembe, Ocak 26, 2012

Allah Lig Tv'nin ne muradı varsa versinİstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında oynadığımız aciz futbolun ardından hak ettiğimiz bir mağlubiyet aldık. G.Saray'ın geçen hafta yaşadığı puan kaybının ardından elde ettiğimiz avantajı kaybettik.

Maçı değerlendirmeyeceğim. Sadece Galatasaray maçı sonrasında yaşanan bir olaydan bahsedeceğim. Malum televizyon başındaki herkes zaten fark etti durumu ama konu F.Bahçe haricinde olunca gören gözler kör, duyan kulaklar sağır oluveriyor. Galatasaray taraftarı maçın skor anlamında kopmasından sonra önüne gelene giydirmeye başladı. 58. madde protestosuyla başladılar, Fenerbahçe'den devam ettiler en son Lig Tv'den çıktılar...

Tabii Lig Tv kısmı biraz uzun sürünce yayıncı kuruluş da maç esnasında sesi kısmak zorunda kaldı. Karşılaşma sona erdiğinde "Büyük Galatasaraylı" diye gösterilen Abdurrahim Albayrak Lig Tv mikrofonlarına konuşuyordu. Anlaşılan taraftarının Lig Tv'ye yaptığı protestodan dolayı utanmış olacak ki 534534 kere "Allah Lig Tv'yi başımızdan eksik etmesin. Digiturk olmasa biz ne yaparız. Transferlerin hali nice olur" diyerek bir anlamda özür (!) diledi.

Aynı kaypaklığı bizim yönetimimizden Nihat Özdemir de yapmıştı. Taraftarın Lig Tv dekoderlerini iptal ettirmek için kampanya düzenlediği bir ortamda çıkıp "Dekoder alın" diyen Nihat Özdemir için diğer takım taraftarları ağzına geleni söylemişti. F.Bahçe taraftarı da kendi yöneticisine bu söylemindne ötürü gereken tepkiyi vermesini bildi. Peki merak ediyorum. Galatasaraylılar "Büyük G.Saraylı" diye sıfatlandırdıkları Abdurrahim Albayrak'ın dünkü "yalama, yağlama" seansından sonra ne diyecekler? Hiçbir şey... Çünkü onlardan aksini beklemek aptallık olur.

NOT: Fotoğraf fotoşop değildir ;)

1 yorum:

M.Cagdas dedi ki...

O zaman azcik twitter'a falan gir de bak bakalim ne denmis ne denmemis. Yoksa boyle aptallik yaparak kendi sordugun sorunun cevabini kendin verirsin.