"İhaleler buz tutana kadar F.Bahçeliyiz"

Pazartesi, Ağustos 29, 2011


Son 1 haftadır Ali Koç yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe taraftarının şikayet ettiği suskunluğu bozdu ve nihayet yönetimden birileri konuşmaya başladı.

Ancak bu bile yeterli değil. Koskoca Fenerbahçe camiasında sadece Ali Koç ekranların karşısına geçiyor. Nerede o Abdullah Kiğılı, nerede o Cihan Kamer...

1 ay önce "Cehennem buz tutana kadar Fenerbahçeliyiz" diyen Nihat Özdemir, bugün "Yoruldum" diyerek istifa etmeye kalkıyor... Ne tesadüftür ki Başbakan'ın daveti ile özel uçakla Somali'ye gittikten sonra geliyor bu karar.


İşin ilginci kimse Nihat Özdemir'in başbakan ile Somali'ye gittiğini bile bilmiyor. Şans eseri uçağın kanadı sürtünce yolcular arasında kameralar tarafından görüntüleniyor biz de o şekilde görmüş oluyoruz.

Özdemir neden istifa etti? Cehennem buz mu tuttu yoksa Somali'ye yapılacak yatırımlar mı Özdemir'in Fenerbahçe sevgisini "dondurma" kararı aldırdı?

Yönetim kurulu ilk açıklandığındaki isyanım halen devam ediyor. Cihan Kamer, Kiğılı gibi iktidar yalakası insanların yönetime girmesinin sonucu bugün daha iyi görüyoruz. Hepsi ekran karşısına çıkıp tek kelime etmekten çekiniyor.

Haziran 2010'da yazdığım bir yazı; ARMADAN ÖNCE GELİR PARA SEVGİSİ

Bizi düşmanlar değil bu korkak yalaka yöneticiler mahfedecek...

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler