Pazartesi, Ağustos 22, 2011

Fenerbahçe rant kapısı değildir!

3 Temmuz günü başlatılan bir şike opeasyonu ve sonrasında birbirine giren bir Türk Futbolu...

Bu soruşturma kapsamında bin parçaya bölündü insanlar. Her kafadan bir ses, her sesten bin tane anlam çıktı. Ama kimse gerçek sorulara cevap, gerçek cevaplara ise bir sebep yükleyemedi. Sonumuz hayrolsun...

Bu süreç içerisinde  bazı isimler kendilerini "bilirkişi" olarak tayin ederek sosyal medyada öne çıktı. Fırsat bu fırsat diyerek bazı boşluklardan faydalanmak isteyenler oldu... Bunları Fenerbahçe sevgisi ile yaptıkları söylendi ama bu zamana kadar yaptıkları hiçbir eylemde Fenerbahçe ismi ön planda olmadı. Tek ön planda olan isim "Aziz Yıldırım".

Bu insanlar yüzünden (twitter vs kullananlar kimlerden bahsettiğimi iyi bilir) Fenerbahçelilerin Aziz Yıldırım'ın peşinden gittiği söyleniyor. Bu görüşü tamamiyle reddediyorum... Biz Fenerbahçe için, kutsalımıza el sürdükleri için isyan ediyoruz.

Aziz Yıldırım vs insanların kişisel hırs ve nefretleri yüzünden kurbanın "Fenerbahçe" olmasına kızıyoruz. Ama "taraftarcılık" oynamaya kalkanlarında bugün var olan, yarın yine ortadan kaybolacak olan insanlar olduğunu unutmayın isterim. Bu olayların ardından forumlar kurarak taraftarlık kisvesine bürünmeye çalışanlar, her daim çubuklunun yanında olan insanlara leke atmaya kalkıyor.

Kendi isimlerini duyurmak için Fenerbahçe üzerinden prim yapmaya çalışanlara müsaade etmeyin. Fenerbahçe kimsenin rant kapısı değildir, olmayacaktır da!

1 yorum:

ernesta dedi ki...

hiçbirşeyden haberi olmayan bir yabancıya bu yazıyı okutsanız Aziz Yıldırım'ı mahallenin bakkalı sanar.

Aziz Yıldırım bu kulübün başkanıdır. seçimle gelmiştir. bu kulüp için olabilecek en büyük travmayı yaşıyoruz, başkan tutuklu. seninde başkanın o.

sadece adil bir yargılama istiyor insanlar, bunu çok görmeyin.

bu yazıyı protesto ediyorum.