Pazar, Mayıs 15, 2011

Kurdular ittifakları, bozalım oyunlarını...

Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluğumuzu ilan etmemize son 180 dakika kaldı. Bu akşam Trabzon’un yenilmesi ve bizim Ankaragücü’nü mağlup etmemizin ardından sokaklara dökülüp doyasıya şampiyonluğu kutlayabiliriz.

Son şampiyonluğumuzu yaşadığımız 2006-2007 sezonu 100. yılımızdı. İzmir Atatürk Stadı’nda Trabzonspor’la 2-2 berabere kalmış ve ligin bitimine 2 maç kala şampiyonluğumuzu ilan etmiştik.

9 puan farkla geride başladığımı ligin ikinci yarısında mağlubiyet almadan şampiyonluğa yürüyoruz. Tüm üzerimize oynanan oyunları, bizi yenmek için yapılan planları bozduk. Bütün ittifakları yıktık. Artık zafere sadece 2 maç kaldı. 3 sezondur hasretini çektiğimiz şampiyonluk ünvanına bu akşam kavuşabiliriz.

Peki sen hazır mısın şampiyonluğa? Bugün belki de maç sonrası Bağdat Caddesi şampiyonluk sevinciyle sarı-laciverte boyanabilir, peki sen orada olacak mısın?

Bütün sezon birtek an olsun Fenerbahçemizi yalnız bırakmayan 12 numara, şimdi takımın her zamankinden daha fazla ihtiyacı var sana… Çubuklu forman üstünde, sarı lacivert bayrağın elinde olsun… İstikamet Kadıköy… Şampiyonluğu almaya gidiyoruz!

Renkten renge giren, hangi takımı tuttuğu belli olmayanlara inat bu sene şampiyonluk kupası yükselsin ellerimizde…

Bu yazım 15-05-2011 tarihinde superfb.com sitesinde yayınlanmıştır.


Hiç yorum yok: