"27 milyon dolar devletten Trabzonspor'a aktı"

Çarşamba, Mayıs 25, 2011


Devlet bakanı ve Faruk Özak, CHP'li Trabzon vekil adayına giyidircem diye inciler döşemiş... Trabzon'u savunan ve tutanlara gelsin... Biraz utanırsınız da ağzınız kapanır en azından... Belki Şenol Güneş'in Emek ve Para teoremine bir nebze olsun açıklık getirir...

1- " 27 milyon dolar Tayyip Bey'in iki dudağı arasından Trabzonspor'a aktı"

2- "Akyazı için Erdoğan Bayraktar Bey ile gittiğimizde 600 milyon lira harcanacak yerde sayın Başbakanımız dedi ki, 'En büyük stadı Trabzon'a yapacağız, 40 bin kişilik. Trabzonspor tesislerini oraya yapacağız. Erdoğan bunu çabuk bitirin'"

3- "Biz Trabzonspor'a yardım edersek Trabzonspor bize borçlu olmaz. Askerlik yaparsak vatan bize borçlu olur mu? Trabzonspor bizim için vatandır" (Fenerbahçe Cumhuriyeti'ne laf edenlere)

4- "Trabzonpor para kazansın diye bir enerji projesi ürettik. HES aldık Trabzonspor'a. 10 milyon dolar şu anda." 

5- "Trabzonspor faiz ödemeyecek ve bundan da para kazandı ve şu anda transfer için de kasasında para oldu borçlu Trabzonsporun. Bunu Trabzonspor'a yapan kim, hizmetkar Faruk Özak" 

6- "Biz maçtan sonra Trabzonspor dağılmasın, Şenol Hoca üzülmesin, Sadri Şener üzülmesin, takımdan oyuncumuz gitmesin diye belediye başkanımızla uçağı karşılamaya yolladığımız"

You Might Also Like

5 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler