Paragöz F.Bahçe yönetimi iş başında!

Pazartesi, Nisan 11, 2011

Geç bile kalmıştınız. Bu kadar beklemenize bile şaşırmıştım aslında. Nasıl olurda bütün sezon 33 liradan bilet satmıştı bizim yönetim anlayamıyorum. Ve nihayet özünüze döndünüz... Biletler Bursa maçıyla beraber tekrar 44 Lira'ya çıkmış durumda.

Geçen sezon 55 Lira'ya kadar çıkan kale arkası bilet fiyatlar, gelen tepkileri biraz dindirmek ve bomboş kalan tribünleri biraz olsun normaline getirmek için 22 liraya kadar indirilmişti. Bu sezon ise 33 liradan başlayan satışlara taraftar ses çıkartmamış, "hadi bu sene böyle olsun" demişti. Ancak şampiyonluk yarışının kızıştığı son haftalarda Fenerbahçe yönetimi gerçek yüzünü tekrar ortaya koydu. 

Gaziantepspor maçının bilet fiyatları 44 lira olarak açıklandı. Taraftarların son haftalarda takımını desteklemek için gelmek isteyeceği günleri paraya çevirme derdinde olan Fenerbahçe yönetimi bu durumdan bile maddi çıkar sağlamayı düşünüyor. Ne denir ki bu adamlara artık? Ar damarı çatlamış, paragöz pislikler! 

Bir gün o çok değer verdiğiniz kağıt paralarının içinde geberirsiniz inşallah. Kefeninize cep yaptırıp burdan kazandığını paraları içine koyucam, ama sizin aptal yönetimleriniz yüzünden kaçan şampiyonluklarında bedelini ahirette birileri sorsun size.

You Might Also Like

1 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler