Pazartesi, Nisan 11, 2011

Paragöz F.Bahçe yönetimi iş başında!

Geç bile kalmıştınız. Bu kadar beklemenize bile şaşırmıştım aslında. Nasıl olurda bütün sezon 33 liradan bilet satmıştı bizim yönetim anlayamıyorum. Ve nihayet özünüze döndünüz... Biletler Bursa maçıyla beraber tekrar 44 Lira'ya çıkmış durumda.

Geçen sezon 55 Lira'ya kadar çıkan kale arkası bilet fiyatlar, gelen tepkileri biraz dindirmek ve bomboş kalan tribünleri biraz olsun normaline getirmek için 22 liraya kadar indirilmişti. Bu sezon ise 33 liradan başlayan satışlara taraftar ses çıkartmamış, "hadi bu sene böyle olsun" demişti. Ancak şampiyonluk yarışının kızıştığı son haftalarda Fenerbahçe yönetimi gerçek yüzünü tekrar ortaya koydu. 

Gaziantepspor maçının bilet fiyatları 44 lira olarak açıklandı. Taraftarların son haftalarda takımını desteklemek için gelmek isteyeceği günleri paraya çevirme derdinde olan Fenerbahçe yönetimi bu durumdan bile maddi çıkar sağlamayı düşünüyor. Ne denir ki bu adamlara artık? Ar damarı çatlamış, paragöz pislikler! 

Bir gün o çok değer verdiğiniz kağıt paralarının içinde geberirsiniz inşallah. Kefeninize cep yaptırıp burdan kazandığını paraları içine koyucam, ama sizin aptal yönetimleriniz yüzünden kaçan şampiyonluklarında bedelini ahirette birileri sorsun size.

1 yorum:

melih dedi ki...

14. değil de 2. olsak da klup bizden 55 değil 66 istese beee. Bize de yazık, ruhsuzları izlemek için 1000liralar verdik kombine aldık.