Salı, Mart 29, 2011

Paranoyak Karadeniz Gazetesi!

Gerçekten anlam veremiyorum bazen insanlara. Dün Jaja ile Bilica'nın alem görüntüleri düştü kamuoyuna. Herifler eğlencenin dibine vurmuş, uçup gitmişler.

Bilica zaten kayışı çoktan kopartmış durumda. Artık ona ne desek az. Bir an önce takımdan gönderilmesin dilemekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

Gelelim bu yazıyı yazma sebebim olan Trabzonspor medyasında yer alan habere... Karadeniz Gazetesi yukarda bahsettiğimiz olayın manşetine "Fenerbahçe iş başında" yazmış. Allah allah !?! Ne işi birader? Paranoyak mısınız arkadaşım? Geceleri kabuslarınıza mı giriyor Fenerbahçe? 

Jaja içip, sıçsın, karılarla dolaşsın. Sonra "Fenerbahçe iş başında" de. Evet Bilica'yı aslında özel ajan niyetiyle transfer ettik biz. Rakiplerimizin en iyi oyuncularını böyle tuzağa düşürmesi için görevlendiriyoruz. Sonrada şampiyon oluyoruz. Ohhh canımıza değsin...

Hay ben sizin ya!

5 yorum:

koala dedi ki...

sizi ajancılar sizi, bilica'yı saldınız jaja'nın peşine adamı tavlamaya çalışıyorsunuz.
bak hatta alex demedi mi "En iyi yabanjı Jaja" diye. Bak bu da kanıtı :))

Esat Erman dedi ki...

Aptalca suçlamalar :) Mizah dergilerine yaraşır ..

Sıradanbirblog dedi ki...

Aslında Jaja iş başında :)

TribunselSevda dedi ki...

@koala; Tabi abi. Kafası güzelken sözleşme imzalatıcaktık :)

@esat Erman; abi bu adamların alayı karikatür gibi değil mi zaten :)

@Sıradanbirblog; Eğlencenin sonu otelde bitmiş. Hayret kazım yok :)

Black Stocking dedi ki...

Hatta bilica jaja ya kelepçe bile hediye etmiş :) Aziz yıldırım mekandaki garson arkadaşları ayarlamış şampanyalarına ilaç attırtmış :) Heryerden çalışıyoruz bee kardeşim :)