Neymar Chelsea'ye! mi?

Salı, Mart 29, 2011


Brezilya Milli Takımı'nın yeni gözdesi konumundaki Neymar, İngiliz kulübü Chelsea'den bir teklif gelmesi durumunda kabul edebileceğini söylemiş.

Chelsea geçen yılda Neymar'ı transfer etmek istemişti ama genç oyuncunun kendini hazır hissetmemesi nedeniyle transferi askıya almak zorunda kalmıştı. Zannedersem geçen yıl alabilselermiş, şimdikinden daha ucuza kapatabilirlermiş transferi. Şayet son 1 yılda inanılmaz bir gelişme gösterdi Neymar ve bu bonservisine de yansıyacak doğal olarak.

Sky Sport News'e konuşan Neymar, "Chelsea büyük bir kulüp. Orada oynamak her futbolcunun hayalidir" diye bir nevi göz kırpmış.

Geçenlerde Emirates'de oynanan Brezilya-İskoçya maçında 2 gol atıp iyice adından söz ettiren Neymar, "Geçen yaz Brezilya'ya benimle görüşmeye geldiler. Oturup konuştuk ancak ben kendimi hazır hissetmediğimi ve henüz erken olduğunu söyledim. Ama bu yıl bir teklif gelirse hiç düşünmeden kabul ederim" diye de son noktayı koymuş.

Ama her ihtimale karşıda, "Santos'ta da çok mutluyum" demeyi ihmal etmemiş.

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler