G.Birliği-F.Bahçe maç öncesi

Pazar, Mart 06, 2011
Geçen hafta averajla lioer olmamızın ardından bizim Ankara'da galibiyetimzden daha önemli bir maç oynanacak bu akşam. Beşikaş-Trabzon arasındaki yapılacak mücadeleden çıkacak sonucu gerçekten merakla bekleyeceğim.

Trabzon'un mağlup olması halinde bizim G.Birliği'nden alacağımız 3 puan bizi yalnız puan olarak öne geçirmeyecektir. Zaten inanmış biçimde olan camia iyice kenetlenecek ve futbolcular daha fazla asılacaktır maçlara. Trabzon'un ise Beşiktaş'a yenilmesiyle Bordo - Mavili oyuncuların ve camianın gireceği panik havası da F.Bahçe'ye yarayacaktır. Ancak Aykut Kocaman'ın bu dönemlerde yapması gereken asli görevi futbolcuları psikolojik olarak hazırlamasıdır. Zaten en büyük eksiğimiz maçlara konsantre olamamak. İkinci yarının başlangıcıyla bunu son derece iyi şekilde başarmamızın meyvisini üst üste 7 galibiyet alarak gördük.

Stoch, Semih'in sakatlığı sonrası 18'e giren Güiza nedeniyle yabancı sınırlamasına takıldı ve kadroya alınmadı. Bu adamı umarım süstürmüyoruzdur. Kadrodaki futbolculara baktığımızda muhtemel 11'imiz; Volkan, Bekir, Lugano, Yobo, Santos, Dia, Emre, Mehmet, Özer, Alex, Niang şeklinde olacak. Şuanda görünen o ki takımın en zayıf halkası Özer Hurmacı. Dileyelimki Özer'e sihirli bir el dokunsun ve biz tek kanatla hücuma çıkmak zorunda kalmayalım.

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler