Cuma, Ocak 14, 2011

Utanıyorum !Dün gece ki maçtan sonra bir grup taraftar takımı Antalya havaalanında karşılamışlar. Aman he ! Protesto falan yapıldı sanmayın. Şampiyonlar gibi karşılamışlar hemde.


Şimdiye kadar duyduklarım içinde Fenerbahçeliler Derneği, Unifeb, Antalya GFB üyelerinin bulunduğu bir toplulukmuş bu karşılamayı yapan. Diyecek sözüm yok. Çünkü utanıyorum. Hiçbir bahane kabul edilemez. Yok senede bir görüyorlarmış falan. Ucuz bahaneler bunlar.Bu taraftar böyle yalakalık yapmaya devam edecekse, biz ezilmeye mahkumuz demektir. Daha sene başında Bu Unifeb'liler değilmiydi yönetim kendilerine sahip çıkmadı diye kendileri fesh eden ? Sonra yönetime bin tane haber yollatıp tekrar tribüne dönmek isteyen ? Şimdi de takımı havaalanında karşılamışlar. Ayıptır günahtır.


Birazcık onurumuz vardı, o da ayaklar altına alındı.

1 yorum:

Maçanın Papazı dedi ki...

hiç ! hayatımda böyle saçmalık görmedim , oyuncular elinen geleni yapsa bişey demeyeceğim bu takım 3 maç kaybetti tam olarak 3 , yani dünkü maç ile değil 3 maç ile elendi , ayıp bari karşılamaya gitme hiç , birde çok bişey yapmış gibi gidiyorsun , ne morali vereceksin takıma takımın moralinin birşey yok rahat hepsi ... aziz yıldırım istifa !