Aziz Yıldırım vs M.Ali Aydınlar

Salı, Ocak 04, 2011

Kısa bir süre önce Türk spor tarihinin en önemli başarılarından birine imza atıldı. Fenerbahçe Bayan Voleybol takımı, isimlerini Dünya Şampiyonu olarak hem Fenerbahçe tarihine, hemde Türk sporuna altınn harflerle kazıdılar.

O günden sonra ortalıkta M.Ali Aydınların Fenerbahçe başkanlığına talip olduğu haberleri dolaşmakta. Aydınlar bu iddiaları reddetmedi ancak Aziz Yıldırım bu zamana kadar hep sessiz kaldı. Dünya Şampiyonu olduğu takımıyla bir kare resmi bile yok. Bırakın resimi, son 1 aydır katıldığı hiçbir televizyon programında bu başarıdan bahsetmedi bile. Son olarakta 1 haftadır Fb Tv'de yayınlanan 2010 yılında kazanılmış başarıların klibi veriliyor. Kürek'ten Güreş'e kadar her branştan görüntülerin olduğu videoda Fenerbahçe Acıbadem esamesi okunmuyor.

Tüm bu yaşananlar dolayısıyla kulislerde dolaşan iddiaları haklı çıkaracak nitelikte. Aziz Yıldırım'ın sponsorluktan gelen bu başarıyı hazmedemediği ve Aydınlar'la arasının bozuk olduğu söylentileri hız kazanarak artmakta.

Bir başka konuşulan konu ise Aziz Yıldırım'ın Saraçoğlu'nun başkanlık rekorunu ele geçirmeye çalışması.

Bu adam bizim başkanımız...

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler