Fenerbahçe Yalakası Türk Medyası !

Cumartesi, Ocak 08, 2011

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız
Gerek Galatasaray, gerekse de Beşiktaş taraftarlarının çoğu medya kuruluşlarının Fenerbahçe yanlısı haber yaptığını iddia ederler. Bunun da Aziz Yıldırım baskısıyla oluştuğunu ve korkularından olduğunu söylerler. Evet basın Aziz Yıldırım'dan çekiniyor, ancak bu durum Fenerbahçe'nin lehine değil aksine daha da fazla aleyhinde haberler yapılmasına yol açıyor.


Yukardaki resim Milliyet'in fotoğraf arşivinde yer alıyor. Geçen sezonun son maçında şampiyon olduğumuzu sanıp sahanın içine giren taraftarların resimlerinin olduğu bir albüm. Ancak bir terslik var adres çubuğunda. Fotoğrafların olduğu albümün adı " Girin lan içeri şerefsizler" olarak yapılmış. Sahiden basın Fenerbahçe'yi ve Fenerbahçelileri ne kadar koruyor değil mi ?


Bir başka konuda 2010 yılının son derbisi olan Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Cafe Crown maçından bir sahne. Karşılaşmayı izleyenler çok iyi tespit etmişlerdir ki, mücadelenin yorumculuğunu yapan kişinin maçı sanki Gs Tv'de anlatıyormuş gibi bir havası vardı. Ve nitekim bütün maç boyunca o içinde bastırdığı Galatasaraylılık duygusunu saha içinde bir karışıklık yaşandığı anda daha fazla tutamayıp ortaya çıkartmıştı. Spormax'de yayınlanan maçı Gs Tv'de izlesek bu kadar taraflı bir yorumculukla anlatamazlardı açıkçası.

 

You Might Also Like

5 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler