1 Günde Fenerbahçe

Pazar, Ocak 02, 2011

Bugün saat 11'de Fenerbahçe U17 takımımızın Pendik'le karşılaşması vardı. Günler öncesinden oyuncularımıza moral ve destek amacıyla gidilmesi kararlaştırılmıştı. Ve nitekim gelen kalabalık bir grupla Dereağzında gençlerimize destek verildi.

Maç öncesi iki takım oyuncuları tribüne çağırıldı, Sarı Lacivertlilerimizin sahadan 3-0 galip ayrılması ise bir başka mutluluk oldu bizim için.


Ardından saat 15.00'da Burhan Felek Spor Salonu'nda İller Bankası'yla karşılaşan Fenerbahçe Acıbadem, mücadeleyi set vermeden kazandı.

15.30'da başlayan bir başka maç ise Caferağa'da Bayan Basketbol takımınındı. Beşiktaş Cola Turka'nın rakip olduğu mücadelede 2011'in ilk derbisini 86-59 gibi rahat bir skorla kazanan Fenerbahçe oldu.

Yeni yılın ikinci gününde Fenerbahçemizle hasret gidermiş olduk ve 1 gün içerisinde 3 branşta da galibiyetle ayırlarak 2011'e zeferlerle giriş yapmış olduk.

Böyle girdik, böyle devam eder inşallah.. 

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler