Cuma, Aralık 03, 2010

Kim Lan O Islıklayan !


Geçen gün çıkan bir habere göre yönetim futbolcuları ıslıklayan ve yuhlayanları araştırıyormuş. Hatta tribün gruplarıyla bağlantı kurup durumun onlardan ibaret olup olmadığını dahi sormuş. Hayır merak ediyorum bulsalar ne yapacaklar ? 
  
Hadi biz alışığız fişlenmeye, bileklerimize bileklikle tribünlere girmeye. Ama futbolcuları ıslıklayan bölüm Fenerium alt ve bize yaptığınız uygulamaları onlara yapmak büzük ister. Müşterinin kaçmasını göze alamaz kimse. Sanıyorlar ki tribün grupları kışkırtıyor insanları, milleti arayıp "Siz mi ıslıkladınız lan?" diyerek yapmasalar bile ilerde yapılacak bir protestoya karşı gözdağı da vermiş oluyorlar.

Tamam futbolcunun yuhalanmasına karşıyız. Ama sen bunun derdine düşeceğine yuhalanmayacak topçu bulmaya çalış. O zaman belki işe yaramış olursun. İş diktatörlüğe gelince kimseyi aratmıyor bizim başkan. Şu meziyetlerini başka alanlarda da kullansan çok daha işe yarar biri olcaksın. Mesela insan ilişkileri ? Aziz Yıldırım kanunlarının geçerli olduğu Fenerbahçe Stadı'nda önümüzde ki günlerde futbolcu yuhlayan yada ıslıklayanlara özel uygulamalar olabilir. Ne bilim ağızlık falan takabilirler, beklerim. 

Resim: hayatimfenerbahce.com 

Hiç yorum yok: