Formadaki Palamut Varya...!

Salı, Aralık 21, 2010
3-4 gündür Lefter'le yatıp, Lefter'le kalkıyoruz. Onun bu durumu zaten bizleri kahrederken bir de Bucaspor yenilgisi aldık bu akşam.

Futbolcuların kazanma isteği bir türlü sahada hırsa dönüşmüyor. Hissediliyor. Hepsi kazanmak, şampiyonluklar yaşamak istiyor, fakat bunu başarabilmek için takım ruhuyla mücadele etmek gerekir. Artık ligimizde hiç bir takım kolay lokma değil, bu yüzden kazanmak için istemek yetmiyor, 11 kişinin tek bir ruh gibi oynaması lazım. Aksi takdirde ligde liderin 9 puan, kupadada 2 maçta 0 puanla tatile girersiniz.

Şimdi diyeceksiniz Aykut Hocamı çıksın top oynasın tabiiki hayır ama daha iki gün önce çıkıp takımın takviyeye ihtiyacı yok diyip, bugün lig sonuncusu Buca'dan 3 gol yiyorsan orda sorgularım işte seni. Bu Serkan Kırıntılı'nın transfer hikayesinin arkaplanının kamuoyuna açıklınmasını beklemiyorum fakat bu adamı transfer edip Fenerbahçe'de forma giydirenlerin Fenerbahçe'ye yarardan çok zararı vardır.

Transfer zamanını bekleyeceğim. Umarım Aykut hoca ve yönetim, taraftarı karşılarına alacak hamleler yapmazlar.

You Might Also Like

3 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler