Salı, Aralık 21, 2010

Formadaki Palamut Varya...!
3-4 gündür Lefter'le yatıp, Lefter'le kalkıyoruz. Onun bu durumu zaten bizleri kahrederken bir de Bucaspor yenilgisi aldık bu akşam.

Futbolcuların kazanma isteği bir türlü sahada hırsa dönüşmüyor. Hissediliyor. Hepsi kazanmak, şampiyonluklar yaşamak istiyor, fakat bunu başarabilmek için takım ruhuyla mücadele etmek gerekir. Artık ligimizde hiç bir takım kolay lokma değil, bu yüzden kazanmak için istemek yetmiyor, 11 kişinin tek bir ruh gibi oynaması lazım. Aksi takdirde ligde liderin 9 puan, kupadada 2 maçta 0 puanla tatile girersiniz.

Şimdi diyeceksiniz Aykut Hocamı çıksın top oynasın tabiiki hayır ama daha iki gün önce çıkıp takımın takviyeye ihtiyacı yok diyip, bugün lig sonuncusu Buca'dan 3 gol yiyorsan orda sorgularım işte seni. Bu Serkan Kırıntılı'nın transfer hikayesinin arkaplanının kamuoyuna açıklınmasını beklemiyorum fakat bu adamı transfer edip Fenerbahçe'de forma giydirenlerin Fenerbahçe'ye yarardan çok zararı vardır.

Transfer zamanını bekleyeceğim. Umarım Aykut hoca ve yönetim, taraftarı karşılarına alacak hamleler yapmazlar.

3 yorum:

Ozan dedi ki...

bence kupayı ciddiye almıyor aykut hoca yada sizde kupa sendromu artık grup maçlarına kadar sıçradı yoksa ligde iyisiniz

Erdem dedi ki...

kırıntılı eni sonu bir hatalı gol yedi tüm sorumluluğu ona yüklemek doğru mu sizce? çok saçma bir transferdir ona katılırım fakat yenilginin günah keçisi o değil bana kalırsa. yenilen ikinci golde sezarın hakkını sezara teslim edersek elde aptalca yenilmiş 2 gol kalıyor. elalemin forvetinin kayakçı edasıyla savunmamızı ekarte edişinin gerekçesini ben açıklayamıyorum. Tek forvetli takımlar bizimkilerin canı sağolsun öyle etkili oluyorlar ki, özellikle A.gücü galibiyetinden sonra bize karşı bu tarzda oyun alışkanlık haline gelecek göreceksiniz. Sivas da denedi zaten, fakat onlar, iyi bir forvete ve kontra atağa çıkacak kalitede oyunculara sahip olmadıklarından kaybettiler. Sivas maçı deplasmanda oynansa kazanabilecek miydiniz diye sorardım Aykut Kocaman'a LigTV muhabiri olsam.

TribunselSevda dedi ki...

Kırıntılı oynadığı her maçta böyle saçma sapan goller yiyor. Ayrıca transfer edilişi de tam bir muamma. Mert ve Volkan gibi kalecilerimiz varken neden Serkan?