Pazartesi, Aralık 27, 2010

Fenerbahçe Spor Kulübü Mafyası / Başkanı

Sana gençlerimizin hakkını koru demeyeceğim. Böyle bir hatayı yapmayacak kadar artık tanıyoruz seni. Daha As takımın haklarını savunamazken Kulüpler Birliği safsatası yüzünden, U17 takımının nasıl arkasında durabilirsin ki değil mi ?

Sen ancak polisin bile girmediği Fransa'da oynanan Fenerbahçe-Cholet basketbol maçında spor salonuna 4 koruma, 2 tane limuzinle gidip mafyalık taslamayı bilirsin. Sıfatında Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı olarak geçer.

7 yorum:

yiğit yılmaz dedi ki...

Aziz yıldırım'a büyük hakeret. Aziz Yıldırım olmasa durumlar çok daha vahim olurdu. Aziz Yıldırım bu konular da takdir ettiğim bir başkandır.

TribunselSevda dedi ki...

Daha ne kadar vahim olurdu Yiğit ? En fazla ölürdü çocuklar yani.

yiğit yılmaz dedi ki...

Savunuyor işte Aziz Yıldırım. Hem avukatları seferber ederek, hem de resmi siteden ve resmi yayın organı Fb Tv'den sürekli açıklamalar yapılıyor. Eleştirmek için eleştirmeyin yani.

TribunselSevda dedi ki...

Bana göre savunamıyor. Eleştirmek için değil Aziz Yıldırım'dan nefret ettiğim için en ufak açığında eleştriyorum, açık ve net.

fenerlihüseyin dedi ki...

@ Yiğit Yılmaz ,
Fenerbahçe Spor Klubünün yapması gereken asgari şeyler yapılıyor şu anda .
Olayın hemen ardından yapılan açıklama o kadar yumuşak ki olayın baş faili tezgahlayıcısı gayse klubü kendini işin içinden sıyırma cesareti gösterebiliyor.
Daha da önemlisi "özür " dahi dilemiyor. Hala da dilemediler. "Üzgün" lermiş ! Aynı şey değil ve asla bir özürün yerine geçmez.
Onlara bu cesareti veren başkanın vurdumduymazlığıdır. O sahaya giren şerefsizlere o çocukları sırf Fenerbahçe forması giydiği için dövme cesareti veren maalesef başkanımızın her ortamda Fenerbahçenin şamaroğlanına çevirilmesine sebep olan tavrıdır.
Sonradan resmi sitede gösterilen tepkiler ise camianın gösterdiği tepkilerin sonucudur bana göre .
İstersen aç açıklamaları sırasıyla oku , giderek sertleşiyor üslup.

Ozan dedi ki...

@fenerlihüseyin

ya biz senle ne konuşalım ki daha doğru düzgün galatasaray diyemiyorsun iğnelemek için gayse yazıyorsun önce düzgün klüp ismi söylemeyi öğren gel sonra konuşalım böyle küçük görerek harf çıkartarak cincon fenev f7 6s vs... yazarak hiçbir yere varamayız bende rahatsızım bir galatasaraylı olarak bu durumda ama lütfen tek açında bakmayalım olayım fenerliside yapıyor galatasaraylısıda lütfen bunu kabul edelim ve içimizdeki pislikleri temizleyelim

fenerlihüseyin dedi ki...

@ Ozan ;
Peki " şanlı GS " yazdım o itiraz ettiğin yerlerin hepsine. Şimdi tekrar oku o yazıyı ! Yazdıklarımın manası değişti mi?
Şimdi söyle bakalım :
Sulu derbi , Emrenin Luganoyu ısırması ile başlayan kavga , Bayan basket maçında Pondexterin formasını öpmesi sonucu çıkan olaylar , geçen yıl binlerce kişinin biri bayan 2 (iki) kişiden tahrik olması(!) sonucu seyircilerin sahaya girmesi ve basketbolculara saldırması , Basketsol Cumhurbaşkanlığı kupasında sahaya ve rakip seyirciye atılan maddeler yüzünden seyircinizin salondan çıkarılması , küçük bir çocuğun sırtında Fenerbahçe forması var diye maruz kaldığı muamele ve en son bu olay.
Mesel tahrikse önceki yıl asyde oynanan maçta ardanın maç öncesi ısınmada hiç bir geçerli sebep yokken Fener tribününe yaptığı el hareketi neden kimseyi tahrik etmiyor yada aynı olaylar yaşanmıyor ?
Fenerbahçe tarafı da masum değil evet ama asla sizin kadar değil.
Benim senin takımına karşı kullandığım ifadeden rahatsız oluyorsun , iyi hoş . Peki başkanının " Bu işin arkasında provakasyon var, 1 ay önce tesislerin önünde protesto yapanlarla aynı kişiler var olayda " demesi ve bu şekilde tepkinin yoğun olduğu bu günlerde suçu başka yerlere atıp dikkat dağıtarak olaydan sıyrılmaya çalışması seni rahatsız etmiyorsa yazdıklarında samimi değilsin demektir ve gerçekten sana yazılacak bir şey yok demektir.
O başkanınız ki geçen sene basket maçında yüzlerce kişinin sahaya girmesinde sebep olarak o kadının tahriki olduğu gerekçesiyle " özür dilemeyeceğini" beyan etmişti.
o zaman bahanesi vardı , Peki şimdi ne bahanesi var da özür dilemiyor?
Ben söyleyeyim : Çünkü o çocuklar Fenerbahçe forması giyiyor , bu bir tahrik sebebi o zihniyet için .
başkanınız da bu zihniyetin temsilcisi . Sulu derbiyi organize edenlerin kim olduğunu herkes biliyor .
Nedense sizin çıkardığınız olaylardan sonra " herkes suçlu " propagandası yapılır her yerde . Fenerbahçaenini çıkardığı olaylar gösterilir vs.
Ama son yıllarda çıkan büyük olayların hepsinde sizin seyircinizin olmasının sebebini kimse sormaz . Yada belki herkes biliyordur cevabı .