Biz Ne Zaman Keyif Yapıcaz ?

Perşembe, Aralık 23, 2010

Fenerbahçe Bayan Basketbol takımımıza şu zamana kadar gelmiş en iyi 2 oyun kurucu. Cappie ilk Türkiye'ye geldiğinde Taurasi kadar olay olmamıştı. Ancak zamanla oynadığı oyun ve gösterdiği sevecenlikle sadece Fenerbahçe'lilerin değil tüm basketseverlerin beğenisini kazanmıştı.

O gittiği gün Fenerbahçeli olupta basketbolla alakası olmayan insanların bile gözleri dolmuştu. Çünkü bizden biri ilan etmiştik onu ve oda bizden biri gibi davranıyordu. Bayan basketbol takımı şuanda yenilmez armadaysa bunda Pondexter jenerasyonunun çok büyük katkısı var.

Daha sonra Taurasi diye birisi geldi. Cappie'den daha fazla nam salmış bir isim. Bayan basketin LeBron'u diyorlar. Hatta ABD başkanı Barrack Obama'nın kendisi için " Oynatabiliyorsanız erkek takımında da oynatın" sözüyle kutsanmış bir oyuncudur. İlk maçlarında biraz akıllarda soru işaret bıraksada takıma ve ortama alıştıkça performansında ki artış inanılmaz oldu.

Dün Milliyet gazetesinden Ümit Avcı'nın haberine göre Taurasi yasaklı madde kullanmış. Bu yüzden maçlara çıkarılmıyormuş. Sonradan edindiğimiz bilgilere göre de kullandığı madde performans arttırıcı değil, sadece keyif veren türdenmiş. Anlayacağınız ablamız keyif sürücem diye bizim keyfimizi kaçırıyor. Ceza alma ihtimali yüzde 99. Sanırım bu saatten sonra Fenerbahçe taraftarı da kabullenmez kendisini ve kapı gösterilir. Böyle bir oyuncuyu, bu şekilde kaybetmek gerçekten çok üzücü.


Onu geçtim bu kadar olay oldu, herkes bir telaş içindeyken kulüpten ne bir yalanlama nede bir açıklama geldi. Daha da komiği şuba direktörü Nedim Karakaş "olaydan haberim yok" diyor. Bu adamın haberi yoksa orda ki görevi ne lan !!!

Hay sizin de yapacağınız işin de ya...

You Might Also Like

2 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler