İlhan'ın Suçu Ne ?

Pazartesi, Kasım 08, 2010Şu takımın stoper sorunu en son beni kanser edecek. Allah'tan transfer sezonunun son demlerinde Yobo kiralandıda bu sene bizim için bir facia olmaktan son anda kurtarılmış oldu. Ancak şimdide Lugano-Yobo ikilisinden birisi olmadımı yerine gelecek adam sorun oldu. Bilica zaten geçen sene ve bu sezon başından beri yaptıklarıyla bu formayı değil, kulübün vereceği çorabı bile giymeyi haketmiyor.


Geçen sene bir dönem Bekir oynamıştı stoperde ve çokta verimli olmuştu. Ancak Aykut Hoca ne zaman Bekir'i sağ bekte denedi işte o zamandan beri adam ortalıkta gözükmüyor ! Nereye kaçtı birader bu adam ? Sakatlık haberi falanda yok.  Hele İlhan tam bir muamma. Ne amaçla alındığını halen çözemedim. Kimin önerisiyle bu takıma fayda getireceği kanısına vardıklarınıda bilmiyorum. Sanırım İlhan'ı yetiştiren Metin Diyadin önerdi. Çünkü Gökhan Gönül'ü de o Fenerbahçe'ye kazandırmıştı ama sanırım bu sefer tutmadı.


Gençlerbirliği Oftaş zamanında Giray (Ts), İlhan, Gökhan Gönül takımın omurgasını oluşturuyorlardı. Ve gösterdikleri performans 3 büyüklerin dikkatini çekiyordu. Nitekim Gökhan Fener'e gelmiş, Giray'da Trabzonspor'a gitmişti. İlhan'da bir dönem Beşiktaş'la adı anılsada Gençlerbirliği'nin yolunu tutmuştu. Gençlerbirliği'nde kaptanlık görevini üstlenen İlhan bir Anadolu kulübüne göre etkileyici performans sergiliyordu ama bunu Fenerbahçe'de sergileyemediğini Paok ve Young Boys maçlarında ki acı tecrübelerle görmüş bulunduk. 


Zaten o tecrübelerden sonra forma yüzü göremedi kendisi. Young Boy rövanşı öncesi sol ayak bileğinde yırtık oldu 1,5 ay ortadan kayboldu. Geçen haftada gene idmanda aynı şekilde sol ayak bileğinde yırtık tespit edilince bir 15 günde öyle ortadan kayboldu. Sanırım İlhan'ın bu sakatlığı kronikleşti. Ve seneliği 1.2 milyon'dan 3,6 milyon dolarımız çöpe gitti. Peki burda suçlu İlhan mı ? Cevabı size bırakıyorum


Hadi eyvallah.

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler