Biz dünya yıldızı seviyoruz (!)

Pazar, Kasım 21, 2010

İversonnnn, iversonnnn, Allen iversooooonnn, Beşiktaş'ın çocuğu Allen İverson...

Bu seslerle başladık maça..Takım tek tek koridordan geçerken en son İverson gelmiş, tribünler fena halde gaz olmuştu. İçimden bu gazla İverson bizi mahfeder diyecektim ki, Ömer'in dünya yıldızı dedikleri İverson'ı savunduğunu görünce "bu maç bizim" dedim.

Ömer beni yanıltmayıp o "Beşiktaş'ın çocuğuna!" sadece 2 sayı attırmış, 2'de top kaybı yaptırmıştı. Zaten İverson'da Ömer kenardayken atabilmişti o basketi. İlk yarıya kadar Beşiktaş maçı önde götürmüş, Fenerbahçe sürekli takip içerisindeydi. Maçın başlarında Fenerbahçe beklediğimiz savunmayı yapamazken hücumlarda istenildiği gibi değildi.

2. periyot kendine gelen Fenerbahçe devreyi 35-40 önde bitirmesini bilmişti. Yalnız Beşiktaş taraftarı takımına desteğe değil Fenerbahçeli basketçilerin annelerine küfür etmeye gelmişti. Kadınlar bile Mirsad'ın, Ömer'in, Kaya'nın annesine küfür ediyordu. Özellikle Kaya'ya yapılan "Eşcinsel Kaya" tezahuratı yok artık dedirtti. Bu adam Beşiktaşta da oynadı, acaba Kaya eşcinsel olduğunu taraftarlara tattırmış olabilir mi diye düşünmedim değil!.. Hele o Cevher denen yaratık yok mu?! Adam basket oynamaya değil taraftarı kışkırtmaya, hakeme itiraz etmeye gelmiş resmen..

2. devrede kontrolü kaybetmeyen Fenerbahçe maçı dengede tutmasını bildi, sahaya atılan çakmaklardan paralardan bizde nasibimizi aldık ama Fener'e can feda.. Maçın bitimiyle oyuncular soyunma odasına kaçarken, sevinçlerini soyunma odasında yaşadılar. Bu arada son periyotta Mirsad'la Ömer'in tartışması tatsızlık yaratsada, Kinsey'in Beşiktaş taraftarlarını çıldırtması saha kenarında gülme krizine girmeme sebep oldu.. Sonuçta dünya yıldızınızda olsa Fenerbahçe'yle oynadığınızın farkına varın... Fenerbahçem dünya yıldızı seviyor(!)

Maçta çektiğim resimler ;


You Might Also Like

2 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler