Pazartesi, Kasım 08, 2010

56 Kere Allah Belanızı Versin !Türkiye kupası grup maçları dolayısıyla oynanacak olan Ankaragücü - Fenerbahçe maçının bilet fiyatları açıklandı. Fenerbahçe tarafının biletleri 56 Lira. Hemde maç hafta içi oynanıyor.


Bu açıkça kepazelik ve şerefsizliktir. Bunun amacı para kazanmak bile değil. Ankaragücü paraya ihtiyacı olan bir kulüp değil zaten İ.M. Gökçek sayesinde. Bu fiyatın tek bir manası var Fenerbahçe taraftarının gücünü azaltmaya çalışmak. Her Ankara'da ki maçta stadı ele geçirmemiz anlaşılan birilerine koymuş.Yapılan fiyat uygulaması ilk değil. 2 senedir anadolu kulüplerinin Fenerbahçe'ye, ara sıra Galatasaray'a uyguladığı kansızlıktan başka birşey değil. 


Diyecek birşey yok. Maç yarın, tepki versek bile indirmezler şu saatten sonra fiyatları, zaten maçtan bir gün önce açıklanmasının asıl sebebide bu tepkilerden çekinmeleriydi. İnsanları bu şekilde soymaya kalkan yobazlara söyleyecek kelime bulamıyorum. Bunun dolandırıcılıktan farkı nedir ? Allah o paraları yedirmesin. En sevdiğinizden çıkarsın acısını inşallah !

Hiç yorum yok: