Ömür Törpüsü !

Cumartesi, Eylül 11, 2010


19 Mayıs 2010 ; Fenerbahçe Yönetimi basın toplantısında...Önümüzde ki yıl Avrupa'da sınırlar zorlanacak,ligde fırtına gibi esilecek ve köklü değişiklikler olacağını söylüyor Aziz Yıldırım ve kurmayları..Bir gol atsaydık bugün üzülmeyecektik demişlerdi.Doğruydu ancak bu söylediklerinden daha doğru olan bişey vardı ki oda o golü atamadığımız ve şampiyonluğu elimizle verdiğimizdi.


Geçen senenin ortası ve bu senenin başından beri bu takıma stoper ve 2 orta saha lazım diye yırtınıyoruz tabiri caizse..Ancak Aykut Hoca Cristian'ın neyine tutulmuş bilemiyorum fakat bu adamla yapılmayacağını artık görmesi lazım.İstatistikleri tavan yapmış olabilir, geçen yıl takımın en fazla pas yapan adamı da olabilir ancak bu kadar ağır stoperlere sahipseniz size pas yapan değil,adam kovalayan ve mücadele eden güçlü bir ön liberoya ihtiyacınız var demektir...Adam kovalamak lafı ile Cristian'ın adını beraber anarak ne kadar büyük bir hata yaptığımın farkındayım ancak başka çarem kalmadı açıkçası...Gökhan Gönül yedeklerde durabiliyorsa neden sahada değil ? Milli takımda oynayarak kendini tehlikeye atıyorsa bu adam Fenerbahçe içinde atacak ! Pazartesi ameliyat kararı çıkarsa 2 ay yok.

Bizi darmadağın eden Young Boys takımının İsviçre liginde halen galibiyeti yok.Biz ise halen değişim,revizyon gibi kelimelerle uyutulmaya çalışılıyoruz.Avrupa'dan elenip bu yılı maddi olarak büyük zararla kapatıyoruz ancak Güiza'yı bir türlü elimizden çıkarmayıp üstüne yıllık 3 buçuk milyon doları paşa paşa ödüyoruz oynamayan adama..İlhan'ı alıyoruz yedekte stoper dursun , lig uzun maraton diyoruz ancak bugün kadroya bakıyoruz yedeğe stoper almamışız...Hani FM oynayanlar bilir,hep forvet transferi yaparsınızda bazen yedeğe kaleci bile alamayacak duruma gelirsiniz ya,bizim ki de o hesap olmuş sanırım...

Maçı izledikten sonra geniş çaplı bir yazı yazacağım,şuan basket takımının yaşattığı gurur nedeniyle de tam odaklanamıyorum :) O yüzden şimdilik nokta.

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler