Başkan Högh'ü Buraya Getir !

Salı, Eylül 28, 2010

Herşey aslında 4 yıl önce başlamıştı.Jess kaldığı otelde geçirdiği beyin kanamasının ardından hastalığa kötü bir başlangıç yapmış artık zor konuşuyordu.4 yıl içinde artık ne konuşabiliyor ne gülebiliyor..Üstelik eşi onu bu durumda gözünü kırpmadan terk edip gitti.

Jess ve Uche ikilisi Fenerbahçe'nin efsaneleri arasındadır.O zamanlar ufak tefektim ama bir Beşiktaş maçında Jess'in boş kaleye giden topa uçarak elle müdahale etmesinden sonra çok kızmıştım ona.Çünkü kırmızı kart görmüştü ve onu izleyemeyecektim maçta.

Bugün Fenerbahçe taraftarı ve yönetiminin vefa sınavından geçtiğini görüyoruz.Bakalım ne kadar vefalı olacağız bu konuda.4 yıl boyunca defansımızın bel kemiği olan,1996 şampiyonluğunun omurgası olan ,herşeyden önce insan olan bu adama sahip çıkabilcek miyiz ? Aziz Yıldırım,Ali Şen ve diğer bütün klüp büyüklerinin yanında taraftarında bu konuda sessiz kalmaması gerek.

Sağ tarafına felç indi.Şuan konuşamıyor.Onu son kez buraya getirmeliyiz.Ne olursa olsun...

BAŞKAN HÖGH'Ü BURAYA GETİR

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler