Perşembe, Eylül 02, 2010

Alma Mazlumun Ahını !


Son bir iki gündür Galatasaray medyayı bir hayli meşgul ediyor.Önce Arda için yollandığı iddaa edilen faksın yayınlanması,ardından o faksın yalan olduğu iddaası, daha sonra Prekazi ile yaşanan sürtüşme derken birden bire ortalık toz duman oldu.Ancak bu konuların içinde en önemlisi Jovanovic'in içine düştüğü durum bana göre.
Söz konusu olayda Prekazi , Galatasaray için son derece yetenekli ve faydalı olduğuna inandığı Jovanoviç'le anlaşıyor.Ve klüp oyuncuyu 3 yıllıığına imzalatmak için İstanbul'a çağırıyor...Fakat oyuncu geldiğinde önce kendisine 1 yıllık mukavele uzatılıyor ve ardından transferden vazgeçildiği iletiliyor.Jovanoviç ise klübünden bonservisini eline alıp İstanbul'a gözü kapalı gelmiş ancak karşılaştığı durum karşısında ne yapacağını bilememiş...Prekazi ise Galatasaray yönetimi tarafından düşürüldüğü utanç verici durumdan dolayı kendisinden özür dilenmesini bekliyor haklı olarak.

Hadi yönetim özür diledi,Prekazi'nin gönlü alındı.Ya Jovanovic'in kariyeriyle oynayan Galatasaray'lı yöneticiler bu adamın gönlünü nasıl alacak ? Sırf Galatasaray'a gelebilmek için Partizan gibi takımdan ayrıılıp açıkta kalınca Sırbistan'ın  FK Rad isimli takımıyla anlaşan Jovanovic ; " Az kalsın açıkta kalıyordum,en önemlisi Türklere olan güvenim sarsıldı " demiş.

Benden söylemesi,bu adamın ahını alan Galatasaray bu sene kötü şeylerle karşılaşabilir.Şayet biz ne zaman bi futbolcunun ahını alsak muhakkak başımıza bir iş geliyor oradan biliyorum ... !

Hiç yorum yok: