Çarşamba, Eylül 22, 2010

Alkışlar Galatasaray Yönetimine !


Galatasaray yönetimi yeni stadın açılışında UEFA Kupasını kazandıkları kadroyu stadın açılışına davet etmiş.Onları onurlandırmak için yapılan bu davete Emre Belezoğlu eklenmemiş.Neden olarakta ise Emre'nin doğuştan Fenerli olduğunu söylemesi gösteriliyormuş.Bravo size büyük iş başardınız.Galatasaray'ın onurunu kurtardınız.

Diyecek pek bişey yok aslında,Emre'nin onların davetine ihtiyacı olmadığı kesin ama Galatasaray'lı yöneticilerin akıl tutulması yaşadığı aşikar.Şöyle bir olayla yazımızı sonlandıralım ;

Zamanında Metin Oktay jübile maçını Fenerbahçeyle oynarken Fenerbahçe yönetimi ona şu teklifle gelmiş..
-Bir 10 dakikada olsa Fenerbahçe forması giyermisiniz..?
Oktayın cevabı ise yukarda ki olaya ibret olsun misali 
-Şeref duyarım ( nokta ) 

3 yorum:

Koray Gök dedi ki...

O akıl tutulmasının kralını Emre Belözoğlu yaşamaktadır, UEFA'yı alıp Avrupa'ya gitmesine sebep olan kulübünün adını söylemekten acizdir. Tüm demeçlerinde Galatasaray yerine ''eski takımım'' demekte kendisi.

''Galatasaray'' diyemeyen bir adamı bu önemli güne çağırmamak da normaldir.

Aynı zamanda Emre Belözoğlu o gösteri maçında GS formasını nasıl giyecek ki? Davet gitse bile Emre reddeder zaten. Onun bunu yapmasına mahal vermeyen yönetim doğruyu yapmıştır.

E.B Galatasaray olmadan Avrupa'ya gidemezdi, ama GS UEFA'yı o olmadan da alırdı. Bunun minnettarlıgını duymak yerine kulübünün adını ağzına almama ukalalığını yapan adama bu yapılanlar az bile.

www.mikrofonlarimizistanbulda.com

Görkem dedi ki...

Bunu bir fenerbahçelinin yazmasıda ayrı ilginç,o stad da kimsenin emreyi görmek istediğini sanmıyorum heleki açılışta böyle birşeyi kimse istemiyordur,kusura bakmayında akıl var mantık var birde çağırıcağımızı mı bekliyorlar?Metin Oktay'la kıyaslanmamalı bu farklı olaylar o bir maç sonunda ve jübile maçındaki bir olay.

aLican dedi ki...

Emre Galatasaray'a ne küfür etti nede saygısız bir harekette bulundu bu zamana kadar..Sadece Fenerbahçeliyim dedi ki bunun doğru olduğunu Hakan Şükür başta bir çok o dönemin oyuncusu teyit ettiler...Fenerbahçeli olmasına rağmen Galatasaray'ın o dönemlerinde en baba Galatasaray'lı gibi oynayan bu adamı sırf Fenerbahçe'ye geldi diye hiçe saymanın anlamsızlığına dikkat çekmek istiyorum.

ortada bir düşmanlık varsa Galatasaray camiası bunu kendisi yarattı..

Bir Fenerbahçelinin böyle yazması ilginç gelmiş olabilir ama bazen olaya sadece futbol izleyicisi olarakta bakmak gerekiyor.Çünkü bizler taraftarız futbolcuların neler hissedip,neler yaşadığını bilemeyiz.Bazen onlarında gözünden bakmak gerek olaylara