Çarşamba, Ağustos 11, 2010

Paok Dostumuzdur !

Öncelikle herkese selamlar,

Uefa kupası eşleşmelerinin ardından sonra hangi foruma baksam "Since 1453" yazıları...Kill For You'nun açtığı Fatih Sultan Mehmet pankart'ının tekrar açılması isteğidir sürüp gidiyor..Onun haricinde Beşiktaş'lıların Paok'la olan dostluğunun muhabbetleri falan forumlarımzı oldukça meşgul eden konular..
Peki biz bu muhabbetleri ediyoruz da rakibimizi ve taraftarlarını ne kadar tanıyoruz ? Sırf Yunan oldukları için Yunan karşıtı pankartlar ve yazılar yazılıyor buraya..Ancak ne kadar büyük bir yanılgı ve hatanın içerisine düşüldüğünün farkında değil kimse...Herkes tutturmuş bir " 1453" türküsü kaptırmış gidiyor... Tamam kardeşim since 1453 diyorsunda sen bunu kime diyorsun ? PAOK'lulara...Peki sen PAOK'luların Türkler için ne düşündüğünü biliyor musun ? HAYIR.. Sen daha düşmanını tanımadan savaş alanına çıkıyorsun...O zaman sen ne taraftar olursun ne de tribüncü..

Aşağıda vereceğim resimler umarım PAOK'luları ve Yunanlılar hakkında ki görüşlerinizde bi nebze değişime götürür sizi...Sırf Beşiktaş'la dostlar diye bile boşuna insanlara düşmanlık beslemek bize yakışmaz...Keşke Beşiktaş değil de bu adamlarla biz dost olsaymışız.

Resimler için Stalker'a teşekkür ederim. 

Filistin için açtıkları "Free Palestine" " Özgür Filistin Pankartı "

 PAOK taraftarının İbrahim Kutluay için açtığı Türk Bayrağı

 
PAOK'lulara Türk diyen Aris taraftarlarına nazire

 PAOK taraftarından ırkçılık karşıtı bir pankart

Hiç yorum yok: