Perşembe, Ağustos 05, 2010

Gitme Padişahım !


Gitme padişahım...Bizi böyle bırakıp gitme
Her başarısızlığın ardından stad yaptım diye övünüyorsunda o stadın içinde yaşattığın acılar için ne dersin be padişahım ? Ne zaman futbolda başarısız olsak hep amatör branş muhabbetleri açarsın, FB Tv'de masa tenisi maçları, atletizm yarışları izleriz.

Geçen sene devre arasında forvet lazım olduğunu bile bile transfer yapmazsın,şampiyonluğu son maçta adam gibi bir golcümüz olmadığı için kaçırırız.Ama bunlar senin için sorun değildir...Nasıl olsa taraftar gene seneye kombinesini alacak,yeni çıkan formalar kapış kapış gider,Fenerium satışları tavan yapar..Değil mi padişahım ?!?!?! Ertesi sene olur gene forvet almazsın,ama buna rağmen taraftar o kadar ümitlidir ki stadı tıka basa doldurur,bütün futbolcuları sevsede sevmesede bağrına basar..Ama o futbolcular taraftarın bağrına kızgın demiri basar...Fakat suçlu gene taraftardır ki bütün stada çevik kuvvet döşetilir, nede olsa onlar potansiyel suçlular...Daha önce de stadı yakan holigan ruhlular bunlar değil mi padişahım ?

Maç kaybedilir koyunlaştırılmış taraftarlar stadı başları önlerinde terkederler padişahım..Tam istediğiniz kıvama gelmiş durumdayız şuanda...Bırakıp gitmenin vaktimi allah aşkına ? Hele dur bi basket salonu bitsin,oranın kombineleri var daha...Orada ki otel var daha padişahım bırakılır mı bu nimet ?

Sen bu stadı yaptın ya padişahım gerçekten büyük adamsın...Her ne kadar stadın bi tarafını Migros,bi tarafını Telsim,bi tarafını taraftarın parasıyla yapsanda o son bölümü sen yaptın ya sonuçta o bile yeter be padişahım...Ne iyi ettin de bizi o rezil stadtan kurtardın.Neydi o öyle saatlerce kuyruk bekliyorsun stada girmek için,insanlar halatla tırmanıyorlar stada falan..Aay ne rezillik yahu düşününce bile irkildim !

Bırakma bizim padişahım...Sen şimdi gene yaparsın 30 milyon'luk bir transfer biz bi coşarız ki sorma gitsin.Gene en büyük sen olursun ,gene yollarına dökülürüz senin.

Padişahım !
Duyuyor munuz beni ?
Bir tek canımız kaldı şu Fenerbahçe için verebilceğimiz
Onu da almadan GİTME PADİŞAHIM !

Hiç yorum yok: