Olmadı Emre

Çarşamba, Temmuz 14, 2010


Güne tatsız bir haberle başladık,Emre'ye antrenmanda kimliği belirsiz biri tarafından sözlü taciz de bulunulmuş.Kimliği belirsiz kişi Emre'ye ; "Sen Galatasaraylısın..Seni sevmiyorum, babanı da sevmezdim" diyerek ve devamında küfüler savurarak devam etmiş saldırısına..Emre önce sabretmiş sonrasında gelen küfürlerden sonra kramponlarını fırlatarak sahayı terketmiş.Arkasından bağıran Aykut Hocayı takmamış bile ve bir arabaya atlayıp otele gitmiş.


Evet olay bundan ibaret,peki o bağıran kimliği belirsiz kişinin Fenerbahçe'li olma ihtimali ile Galatasaray'lı olma ihtimali arasında ki oranı benim söylememe gerek var mı ? Fenerbahçe taraftarının Emre'yi kabullenip sahada ki o mücadelesi ve samimiyetine inandığı için zaten bağrına basmıştır.Bugün sokağa çıkın bir tane Fenerbahçe taraftarı Emre hakkında kötü konuşmaz.Emre'nin bunları bilmesi gerekirdi ve ne kadar morali bozulursa bozulsun o sahada ki antrenörünü hiçe sayıp takımı sahada bırakamaz.Böyle bir hakkı yok hiç bir futbolcunun.En kötü gidersin hocana durumu anlatırsın,Aykut hoca zaten futbolculuktan gelme seni en çok anlayabilcek insanların başında gelir,o da sana iznini verir gidersin ancak krampon fırlatmalar falan sana yakışmadı Emre.Bu tacizi bulunan adamın Fenerbahçeli olmadığını senin bilmen gerekirdi ve bir tepki vereceksen o tepki sana bağıran adama dönüp üstünde ki tişörtte bulunan armayı öperek olmalıydı.İşte o zaman hem sana bağıran o adam,hem de senin için yanlış düşünen bütün insanlara gereken cevabı vermiş olucaktın.Ancak şimdi onlar amacına ulaştı.Umarım bu olay fazla büyümeden kapatılır.Avrupa'da ki Fenerbahçeli kardeşlerimiz de Emre'nin moralini düzeltmek için bir şeyler yapacaktır.

Gelelim kimliği belirsiz tacizciye ; belli ki içinde patlayan bir şeyler var.Sana çok bir şey söylemeye gerek duymuyorum çünkü Emre zaten gereken sözleri sahada veriyor,verecekte..

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler