Salı, Haziran 22, 2010

"Birazcık Onurunuz Varsa"

Daum bugün gene açıklamalarıyla güne damgasını vurdu.Stoch için yaptığı açıklama ile adeta beynime kan sıçradı.Tamam bu yönetim sana çok haksızlıklar yaptı,etti eyvallah haklısın ama yaptığın terbiyesizliklere artık biri dur demeli.Buda yönetimden başkası olamaz.


Fenerbahçe yönetimi şuandan itibaren yaptığı bu yanlışı temizlemek zorundadır.Bu kadar yüklü bir tazminatı içeren sözleşme imzalatıp daha sonra 2 milyon Euro bile tazminat vermeye yanaşmamak üzere inatla Daum'u takımın başında tutma kararı almak hangi mantığa dayanıyor acaba ? Adam 2 buçuk milyona ayrılırım diyerek uygun fiyatta bir anlaşma fırsatı sunmuş ancak yönetimimiz korkusundan kabul etmemiş.Biliyorlar ki eğer bu klüp tazminat öderse muhalefet azacak.Aziz Yıldırım ise klübün 2 buçuk milyonunu değil kendi koltuğunu düşündüğü için antlaşmaya yanaşmamış Fenerbahçemizi ateşe atmıştır.

Sezonun bitiminden itibaren birbirine demediğini bırakmayan Daum-Yönetim ikilisi şimdi nasıl olacakta hiç birşey olmamış gibi yoluna devam edecek? Ki Daum söylediklerine halen devam ediyor.Yeni transferimiz Stoch için 3. sınıf bir oyuncu ve gelişme gösteremez diyerek açıklama yapıyor.Hem oyuncuyu hem yönetimi küçük düşürüyor.Bu oyuncu klübe daha gelmeden karşılaştığı bu küçültücü laf yüzünden klüpten soğutulursa bunun bedelini kim ödeyecek ?

Fenerbahçe yönetiminin birazcık onuru varsa bütün bu olanlardan sonra Daum'la yollarını ayırmak zorundadır.Aksi takdirde onursuz bir yönetim olarak daha fazla bu camiaya zarar vermelerine müsaade etmeyeceğiz.Yönetimin yaptığı her yanlıştan sonra bedel ödeyen sadece Fenerbahçe taraftarı oluyor.Kuru kuru televizyona çıkıp sorumluluğu üzerime alıyorum demekle olmuyor bu işler.Eğer bunlardan sen sorumluysan artık biraz onurlu ol ve bırak şu klübün yakasını.Kendin battın klübü de batırıyorsun.Şimdi bataklıkta çırpınırken bizi de kendinle beraber batırıyorsun Aziz Yıldırım.

Hiç yorum yok: