Arma'dan Önce Gelir Para Sevgisi

Çarşamba, Haziran 16, 2010

Gözümüzaydın,başta Galatasaray olmak üzere bir çok büyük klüple ortak oluyormuşuz.Formalarımız tek bir mağazada satılacakmış.Yöneticilerimiz bu konuda görüşmeler yapıyormuş Abdullah Kiğılı önderliğinde.Projenin fikir babası Kiğılı beyefendiymiş.Mağaza da milli takım formalarıda satılacakmış ve mağazaların masrafları bölünecekmiş.Kısaca projenin içeriği bu.Abdullah Bey giden şampiyonluğun ardından yememiş içmemiş klübü daha ne kadar kapitalizmin kurbanı , taraftarlarını da kölesi yaparız diye düşünmüş.Onu düşündükten sonra bir adım daha ileri giderek bu illete başkalarınıda musallat etmek gerek demiş...Hatta o kadar ileri gitmiş ki sezon içerisinde Fenerbahçe'ye düşman olan herkese ortaklık teklif etmiş.Yani sezon içinde kanlı bıçaklı olduğumuz adamlarla ortak oluyoruz.Ne güzel değil mi ?


Fenerbahçe'nin ayağını kaydırmak isteyen insanlarla mevzu para oldu mu kardeş bile olabiliyoruz.Şimdi Bursa şampiyon olunca onlarla sevinenlerden ne farkımız kaldı ? Para herşeyin ilacı olabilir sizce ama Fenerbahçe'nin onurunu para için satamazsınız.

Futbolun içine ettiniz yeteri kadar endüstriyelleşmiş kafalar sayesinde.Aslında suç sizde de değil.Sizi yönetime alanda.Seni,Cihan Kamer gibi insanları yönetime alanda.Futbolla alakası olmayan insanları yönetime alanda...Adı vergi kaçakçılığı ila anılan Cihan Kamer gibi bir insanı Fenerbahçe yönetiminde görmekten dolayı utanıyorum.En başından beri bu tarz adamlara karşıydım beni haksız çıkarmadılar..

Başbakan ile anlaşıp pırlanta vergisini ortadan kaldırtan Cihan Kamer gibi bi isim bu klüpte oldukça bizimde bunlara karşı mücadelemiz sürecek.

Endüstriyelleşmeye İnat,Yaşasın Tribünsel Hayat !

You Might Also Like

0 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler