Çarşamba, Mayıs 12, 2010

Şampiyonluğa 1 Kala !


Bütün bir senenin günahı son haftaya kaldı.Ortalıkta şike lafları dolanmaya devam ede dursun,bizler aşığı olduğumuz renkler için Pazar günü o stadı doldurucaz ve gırtlaklar patlayana kadar destek vericez.

Bu senaryolara yabancı değiliz.Daha önce 2 kere son hafta kaybedilen şampiyonluktan dolayı acı tecrübelerimiz var.Diliyoruz ki bunlara bir tanesi daha eklenmesin ve bizler gene isyan etmek zorunda kalmayalım..!Oyuncularımızın da geçmişte yaşanan bu talihsizlikleri ders alıp sahaya bunun önemini kavrayarak ve şampiyonluktan başka bir şey düşünmeden çıkmaları halinde kupaya uzanmak için hiç bir engel kalmayacaktır.

Bütün lig takımları bir olmuş Fenerbahçe'ye çelme takmak için uğraşıyor.Bunu görünce daha da Fenerbahçe'ye bağlanıyorum.Çünkü teksin.Herkes sana düşman kesilmiş ve sen onlara karşı inanılmaz bir direniş sergiliyorsun.Ve bundan başarıylada ayrılıyorsun.300 Spartalılar gibi değil mi ? :) :)

Bildiğiniz gibi dün Bayan Basketbol'da ezeli rakibimiz Galatasaray'ı yenip 3-0'lık seriye ulaşarak şampiyonluk kupasını kaldırdı...Bununla beraber bu sene içinde ezeli rakiple yaptığımız 19 maçın 18'ini kazanmış bulunuyoruz...Bu 19 maçın içinde ;

Futbol
Erkek Voleybol
Bayan Voleybol
Erkek Basketbol
Bayan Basketbol
maçları var...

Bilmiyorum artık bu Galatasaray'lılar için ezeli rekabet mi ? yoksa eziyet-i rekabet mi ?

Son sözümde Fenerbahçem'e gelsin ;
" Şeytan namaz kılana kadar FENERBAHÇELİYİZ "

Hiç yorum yok: