Gitme Aziz Başkan !

Salı, Mayıs 18, 2010


Bir neslin ruh sağlığı senin 12 yılınla bozuldu. Bu kulüp yaşadığı en kötü dönemleri seninle gördü.

Pendik‚Mtk‚Pana rezaletleri unutulmadı hiç. Denizli ve Trabzon faciaları da unutulmayacak. Cl´de 0 çeken nadir takımlardan birisiyiz hala.

Ezeli rakibinin en fazla şampiyonluğunu gören‚ bununla da yetinmeyip Avrupa Kupasına şahit olan Fenerbahçe başkanısın.

Açık ara Türkiye´nin en nefret edilen kulübü yaptın. Ama camia içinde ne birlik tahsis edebildin ne de kuşatıcı olabildin. Giden herkes haksız oldu‚ sen haklı. Yıllarca tribün gruplarıyla gereksiz yere uğraştın‚ camiaya enerji kaybı yaşattın.

Fenerbahçe´yi halktan kopardın‚ bıraktım alt sınıfı orta sınıfa bile Fenerbahçe maliyetleri fazla geliyor.

İlk geldiğinde de futboldan anlamıyordun şimdi de. Kovduğun teknik direktörü tekrar getirmek futbol ufkunu ortaya serdi.
12 yıl geçti‚ 24 kupadan sadece 4´ü var ellerinde. Avrupa´da bi çeyrek final gördük elle tutulur tek başarındır. Onun da teknik direktörünü akabinde kovdun. Tercüman çocuk antreman sahasında top sektiriyormuş. 12 yıl boyunca yaşadığın ve yaşattığın transfer fiyaskolarından daha alasını görmedi henüz bu topraklar.

Herkesle kavga ettin‚ ama asıl kavga etmen gerekenlere diş geçiremedin. Bıraktım futbol federasyonunu basketbol federasyonuyla bile uğraşamadın.

Fenerbahçe başkanlığı makamını küçük düşürdün. Gel gitlerin‚ verdiğin sözlere sadık kalamaman kendi taraftarın arasında bile alay konusu oldu.

Ve en büyük darbeyi de en fazla sırtını dayadığın şeyden yedin. 12 yıldır dünya kulübü‚ kurumsal kulüp illüzyonlarıyla bir yığın taraftarı ikna edebildin. Trabzon maçında yaşanan‚ amatör kulüplerde bile olmayacak anons skandalı kulübü çağ atlatmanın senin harcın olmadığını‚ artık ayan beyan ortaya koymuştur. Meseleyi salak bi dj´e yüklemeye çalışma‚ bilen ne olduğunu biliyor.

Evet sayın başkan gitme‚ yaşatmadığın bir tek küme düşme kaldı. Onu da yaşatmadan GİTME AZİZ BAŞKAN

You Might Also Like

1 Laf

En çok okunanlar

İlk şike deneyimim...

Yazının başlığını atarken aslında çok düşündüm. Böyle iddialı bir başlık atarsam insanların yazıyı okuduğunda hayal kırıklığı yaşayabilm...

1926 yılındaki logo

1926 yılındaki logo

İzleyiciler