Cumartesi, Mayıs 22, 2010

Fenerbahçe Tribünlerinde Devrim


Pazar gecesi bir devrim yaşandı.Hem de yenilir yutulur biçimde değil.Yıllardır Fenerbahçe taraftarını müşteri kılığına sokan ve kurda kuzu postu giydiren yönetimin oyunu sonunda patlak verdi...Kurtluğu aklına gelip üzerinde ki kuzu postunu yırtıp atanların gecesiydi pazar gecesi...

Devrim bir kere yapılarak olmaz.Süreklilik sağlanırsa devrim olur.Fenerbahçe tribünlerinde uzun zamandır kıpırdamalar vardı.Ama insanlar " Takım şampiyonluğa gidiyor köstek olmayın " lafına karşılık olarak susuyor ve bekliyorlardı.Bu beklemenin sonucunda pazar gecesi yaşanan olaylar Fenerbahçe tribünlerinin kendine gelmesine bir işarettir.

Bu kıvılcımı ateşe döndürmenin kaynağı ise biziz.Gerçekleşen bu durumda öncü güç olarak devrimin asıl neferleri olarak bizler devreye girmeli ve Fenerbahçe tribünlerini layığıyla kavuşturmalıyız.

Buradan abilerime ve kardeşlerime sesleniyorum.Eğer bu durumu değerlendirmezsek yarın bize gene bileklik takacaklar.Peşimize güvenlik kameralı adamları , body building tipli elemanları takacaklar...Haksız cezalar gene başlayacak.

Ayağa kalkan ve titreyen Fenerbahçe tribünlerinin öncü gücü olarak GFB'nin komutayı ele alması ve bizlerin uyumadığını ve Fenerbahçe'nin bekaası için gerekirse o stadın içinde kendimizi bile ateşe vermeyi göze alacağımızı göstermesi gerekiyor.

Bizler bu mücadele de geçen sene 1250 kişiydik o stadta.Herkes bize hain ve çapulcu derken bizler savaştık. Ve hep şu lafı söyledik " Çok az olmamız felaket değil , milyonlar bizimle olacak ". Ve sonunda oldu.Bizler eğer Fenerbahçe'nin menfaatlerini düşünüyorsak " Yönetim İstifa " demeliyiz.Diyemiyorsak oturup bir kez daha düşünmeliyiz.

Kusurum olduysa affola,
Saygılar.

2 yorum:

azapaza dedi ki...

tam senin tarzında bir patlama oldu.hadi hayırlı olsun.devrimi fenerbahçe tribünleri ile mi yapacaz ne :))

aLican dedi ki...

İnşallah :)